Mistrzostwa Niemiec Młodych Przewodników - Gera 2009

../rep/photos/thumbs/ae0c6c0c997d9ce7c66feae69e04dfa3.jpg
 

W dniach 30 maja - 1 czerwca odbyły w niemieckiej miejscowości Gera coroczne Mistrzostwa Niemiec Młodych Przewodników (do 21 roku życia). Dzieci i młodzież prezentowały swe psy i umiejetności pracy z psami w różnych konkurencjach - SchH, Agility oraz prezentowanie w ringu. Byłam pod ogromnym wrażeniem organizacji i ogromnych umiejętności. Oby jak najwiecej młodych ludzi brało udział w tych konkurencjach. Mam nadzieję, że w kolejnych latach będzie więcej młodszych i starszych uczestników i obserwatorów z Polski, bo naprawde warto!!!

 
WYNIKI"
MISTRZOSTWA NIEMIEC MŁODYCH PRZEWODNIKÓW - GERA 2009
PSY - Klasa użytkowa, Sędzia: Reinhardt Meyer

V 1 *Digger vom Elzmündungsraum (Zamp Thermodos - Xantia Elzmündungsraum) Wł.: Brauch Richard, Przewodnik: Dieterich Lisa
V 2 *Arex von der Wilhelmswarte (Vegas Haut Mansard - Ulli Aurelius) Wł.: Benitz Liliane, Przewodnik: Caputi Roberto
V 3 *Ustinov vom Römerland (Quantum Arminius - Kira Lacroz) Wł.: Send Peter & Hupperich Horst, Przewodnik: Scheffler Julia
V 4 Ober della Valcuvia (Zamp Thermodos - Mary Valcuvia) Wł.: Heimburger Jürgen, Przewodnik: Caniello Salvatore
V 5 (*)Cirrius v. Haus Thalie (Negus Holtkämper See - Valeriane Haus Thalie) Wł.: Vanoverberghe Freddy, Przewodnik: Thorn Patrick
V 6 *Nesch von der Grafenburg (Ost) (Esko Dänischen Hof - Bama Grafenburg (Ost)) Wł.: Bähr Corinna, Przewodnik: Bähr Tom
V 7 *Ballack zur Worringer Rheinaue (Odin Holtkämper Hof - Grappa Worringer Rheinaue) Wł.: Pöpping Reinhard & Itter Bruno, Przewodnik: van Weersch Danielle
V 8 *Rhyscher von Arlett (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht) Wł.: van Dorssen Margit, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
V 9 *Zamb vom Uckerstrom (Remo Lentulo - Quina Uckerstrom) Wł.: Nix Lutz, Przewodnik: Schneider Kathrin
V 10 *Aloisius vom Höchstadter Wappen (Jumbo Zenevredo - Kindi Trienzbachtal) Wł.: Siegwart Erich & Benkert Diana, Przewodnik: Siegwart Tanja
V 11 Xanto v. Herzen Glück (Odin Holtkämper Hof - Tina Herzen Glück) Wł.: Eitens Andinus, Przewodnik: Erdmann Carsten
V 12 *Erik vom Elzmündungsraum (Zamp Thermodos - Ursa Almhof) Wł.: Weigel Andreas, Przewodnik: Weigel Christina
V 13 Quanton Framato Rolau (Ken Elzmündungsraum - Anschie Framato Rolau) Wł.: Wozniack Ingo, Przewodnik: Wozniack Charline
V 14 *Yoss vom Hühnegrab (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab) Wł.: Rem Rudolf, Przewodnik: Zehentmeier Ramona
V 15 *Timo vom Almhof (Nick Moorbeck - Yasmin Almhof) Wł.: Mende Andre, Przewodnik: Makowitz Anja
V 16 *Rusty von der Lindenhayner Flur (Quenn Löher Weg - Daisy Frankengold) Wł.: Hofsäss Volker, Przewodnik: Uebe Stephan
V 17 *Jello von den Leinewiesen (Yello St.-Michaels-Berg - Gibsie Leinewiesen) Wł.: Dylda-Scheil Kerstin, Przewodnik: Kuhnt Marleen
V 18 *Kojak zur Medbacher Mühle (Ken Elzmündungsraum - Xandra Medbacher Mühle) Wł.: Winkler Franz & Grau Georg, Przewodnik: Patten Jaqueline
V 19 *Klax von Arlett (Mischaland's Joaqin - Wickie Rumbachtal) Wł.: Göppert Petra, Przewodnik: Stanek Kim Naomi
V 20 *Dux vom Moorbeck (Nick Moorbeck - Gusti Moorbeck) Wł.: Eismann Klaus, Przewodnik: Eismann Justin
V 21 *Xemo von Haus Gerstenberg (Basko Deininghauser Park - Daulökke's Yaffa) Wł.: Adamitz Willi, Przewodnik: Döring Julia
V 22 *Paco vom Haus Vortkamp (Buster Adelmannsfelder Land - Gisela Haus Vortkamp) Wł.: Klöpper Marvin, Przewodnik: Früchtenicht Friederike
V 23 *Aslan von der Bismarcksäule (Sando Haus Iris - Britt Grauen von Monstab) Wł.: König Maik, Przewodnik: Morgenstern Vanessa
V 24 *Jacon von den Wannaer Höhen (Orry Wannaer Höhen - Hel Wannaer Höhen) Wł.: Raab Katharina, Przewodnik: Schmidt Julia
V 25 *Amor vom Dorneburger Bach (Nando Schloß Winnental - Biene Ungalant) Wł.: Hoffmann Walter, Przewodnik: Staeck Vanessa
V 26 *Randor vom Grevenbroicher Land (Barry Suhler Wappen - Quinta Cap Arkona) Wł.: Blome Tobias, Przewodnik: Rabeneck Maike
V 27 *Hutch von der kalten Hardt (Karn Fegelhof - Chuckie Schloß Laer) Wł.: Große-Wietfeld Dennis, Przewodnik: Schmidt Julia

SUKI - Klasa użytkowa, Sędzia: Frank Goldlust

V 1 *Ussi von Pallas Athene (Vegas Haut Mansard - Tigra Maibuchen) Wł.: Maibüchen Jürgen, Przewodnik: Maibüchen Yannick
V 2 *Lyra v. Radhaus (Pakros Ulmental - Waldorana Lütschetal) Wł.: Sievers Klaus, Przewodnik: Ampferl Stefan
V 3 Natalie aus der Brunnenstraße (Ilbo Holtkämper See - Nala Holtkämper See) Wł.: Dittrich Sven, Przewodnik: Caniello Salvatore
V 4 *Unka van Noort (Negus Holtkämper See - Cenia Noort) Wł.: Yamada Kuniko, Przewodnik: Dornhuber Jane
V 5 *Emily von der Bastillie (Yukon Bastillie - Frisbee Arlett) Wł.: Meurer Kerstin, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
V 6 *Vina von der alma mater (Esko Dänischen Hof - Maja alma mater) Wł.: Jürgens Horst-Enno, Przewodnik: Beckmann Lars
V 7 *Dani vom Holtkämper Tor (Ilbo Holtkämper See - Britt schönen Wippertal) Wł.: Huxohl Ulrich, Przewodnik: Thorn Patrick
V 8 Gretl von Aurelius (Vegas Haut Mansard - Xara Agilolfinger) Wł.: Benitz Lara, Przewodnik: Caputi Roberto
V 9 Lissy vom Baruther Land (Naxos Holtkämper See - Panja Baruther Land) Wł.: Brezel Toni, Przewodnik: Wozniack Charline
V 10 Clea zur Medbacher Mühle (Dux Cuatro Flores - Zindja Agilolfinger) Wł.: Kusmin Aleksandr, Przewodnik: Bukarinov Vitaly
V 11 *Pischa von der Zenteiche (Hannibal Stieglerhof - Donna Zenteiche) Wł.: van Weersch Jan, Przewodnik: van Weersch Danielle
V 12 *Xara vom Aspenhaus (Zamp Thermodos - Wenke Aspenhaus) Wł.: Neise Rüdiger, Przewodnik: Uebe Stephan
V 13 Salza vom Team Zellwaldrand (Odin Holtkämper Hof - Lilly Frankengold) Wł.: Herms Nancy & Volkhardt Mathias, Przewodnik: Klüdtke Jennifer
V 14 *Aika vom Höchstadter Wappen (Jumbo Zenevredo - Kindi Trienzbachtal) Wł.: Siegwart Erich, Przewodnik: Siegwart Tanja
V 15 *Patty vom kleinen Hölzchen (Dux Cuatro Flores - Maxi Kapellenhöhe) Wł.: Wolf Reinhold, Przewodnik: Böhm Daniela
V 16 *Honey zur Medbacher Mühle (Janos Noriswand - Victoria Team Fiemereck) Wł.: Grau Georg, Przewodnik: Grau Sabrina
V 17 Anuschka vom Kuckucksland (Zidan Grabfeldgau - Isa Kuckucksland) Wł.: Tan Paul Joseph, Przewodnik: Pech Stefanie
V 18 *Konni vom Priesteracker (Andrjuscha Noort - Fina Priesteracker) Wł.: Weiss Brunhild, Przewodnik: Muhsold Michele
V 19 *Idy vom Hasseltal (Derrek Stieglerhof - Odessa Demminer Straße) Wł.: Naumburg Nicole, Przewodnik: Kuhnt Rebecca
V 20 *Joy von der Holzheimer Linde (Jecko St.-Michaels-Berg - Kasy Holzheimer Linde) Wł.: Rabe Kerstin, Przewodnik: Rabe Sandra
V 21 Didl vom Krummenhäger See (Nolte Messina - Shakira Krummenhäger See) Wł.: Freitag Kathrin, Przewodnik: Freitag Grit
V 22 *Hillary vom Team Zellwaldrand (Tabo Zellwaldrand - Malta Niemberger Eck) Wł.: Mauermann Bianka, Przewodnik: Mauermann Julia
V 23 *Hexe vom Priesteracker (Rio Ochsentor - Fina Priesteracker) Wł.: Weiss Brunhild, Przewodnik: Kowalewski Sandra
V 24 *Norica von Lentulo (Remo Lentulo - Nixe Lentulo) Wł.: Möller Hanno, Przewodnik: Behrens Sandra
V 25 Xara vom Pertzbach (Matscho v. Zellwandrand – Vanny v. Pertzbach) Wł.: Schubert Brit, Przewodnik: Gestmayer Christina
V 26 Rubinia vom Almhof (Andrjuscha Noort - Zambi Almhof) Wł.: Grimm Sylvio, Przewodnik: Grimm Saskia
V 27 *Fanny von der Brossmerhöhe (Flipp Arlett - Dixy Brossmerhöhe) Wł.: Schwörer Andreas, Przewodnik: Schwörer Andreas
V 28 *Philipa von der Urbecke (Zamp Thermodos - Indira Urbecke) Wł.: Piwek Valentin, Przewodnik: Staeck Vanessa
V 29 *Yenni vom Lärchenhain (Dux Jabora - Dunja Babylon) Wł.: Gerber Ulrich, Przewodnik: Makowitz Anja
V 30 *Queen von der Zenteiche (Arko Butjenter Land - Kelly Zenteiche) Wł.: Detscher Simone, Przewodnik: Schneider Kathrin
V 31 *Häsel von den Leinewiesen (Neptun Bad-Boll - Foxi Leinewiesen) Wł.: Sowein Simon, Przewodnik: Quandt Annecarin
V 32 *Kim vom Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Baffy Hasseltal) Wł.: Naumburg Marko, Przewodnik: Kuhnt Marleen
V 33 *Kenia vom Bierstadter Hof (Ilbo Holtkämper See - Quarisa Bierstadter Hof) Wł.: Flücken Hans, Przewodnik: Flücken Bernhard
V 34 Anja von Bisi's Meute (Baxter Eichholzbahn - Beast Karthanegrund) Wł.: Steinborn-Bartsch Yvonne, Przewodnik: Bartsch Saskia
SG 1 *Nele vom alten Wingertshaus (Paska Salztalblick - Xallie alten Wingertshaus) Wł.: Uhrig Evelyn, Przewodnik: Patten Jaqueline
SG 2 *Foxi vom Haus Ausländer (Charel Padberg - Druschka Gleenbachtal) Wł.: Rottleb Frank, Przewodnik: Krause Maximilian
SG 3 Ayla vom wilden Enok (Canto Haus Endrikat - Yara Blauen Stahl) Wł.: Grage Joana, Przewodnik: Grage Joana
SG 4 *Zita vom Schwartenzwinger (Falk Wölfen - Venus Schwartenzwinger) Wł.: Sikora Julia, Przewodnik: Schmidt Julia

PSY - Klasa juniorów, Sędzia: Reinhardt Meyer

SG 1 Veron vom Externstein (Negus Holtkämper See - Anabella Lancelot) Wł.: Nordsieck Wilhelm, Przewodnik: Maibüchen Yannick
SG 2 Canyon von der Lars-Aue (Rico Altenberger Land - Bea Blue Velvet) Wł.: Schleuter Norbert, Przewodnik: Besancon Lisa-Aileen
SG 3 Rono vom Bierstadter Hof (Nemo Lengernheide - Xilla Waterloo) Wł.: Lorösch Eugen Hartmut, Przewodnik: Messenkopf Sandrine
SG 4 (*) Lyager's Vance (Eloy St.-Michaels-Berg - Lyager's Janina) Wł.: Lyager Morten, Przewodnik: Dieterich Lisa
SG 5 London Negus Karil's (Xeno Elzmündungsraum - Yacci Ahrainer Schlößerl) Wł.: Dulin Vladimir, Przewodnik: Bukarinov Vitaly
SG 6 Umax vom Wimbach-Schloß (Leif Wimbach-Schloß - Wenke Wimbach-Schloß) Wł.: Langejürgen Peter, Przewodnik: Langejürgen Sabrina
SG 7 Lennox vom Haus Clanora (Dago Friesenblick - Xenti Farbenspiel) Wł.: Nothelle Claudia, Przewodnik: Peschel Annika
SG 8 Xwattro vom Stieglerhof (Idol Holtkämper Hof - Gilla Plassenburg) Wł.: Meischl Christine, Przewodnik: Pech Stefanie
SG 9 *Mika zur Medbacher Mühle (Digger Elzmündungsraum - Zindja Agilolfinger) Wł.: Grau Georg, Przewodnik: Grau Sabrina
SG 10 Grando von Arjakjo (Dux Cuatro Flores - Amber Arjakjo) Wł.: Eitens Andinus, Przewodnik: Erdmann Marco
SG 11 Maxim vom Poppenberg (Branko Salztalblick - Isis Poppenberg) Wł.: Krause Torsten, Przewodnik: Klement Sarah
SG 12 Orbit vom Haus Langer (Xeno Elzmündungsraum - Gabyna Haus Langer) Wł.: Langer Fritz, Przewodnik: Eikermann Sarah
SG 13 Basco vom Schloss Balgheim (Yanox Bad-Boll - Valeska Warne-Aue) Wł.: Winze Erwin, Przewodnik: Winze Matthias
SG 14 Amigo vom Fürstenbrunn (Erik Elzmündungsraum - Zambi Almhof) Wł.: Herber Jens, Przewodnik: Makowitz Anja
SG 15 Gauner von Seidenpelz (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus) Wł.: Sander Fred, Przewodnik: Seelig Isabell

SUKI - Klasa juniorów, Sędzia: Frank Goldlust

SG 1 Babuschka von der Martinskapelle (Vegas Haut Mansard - Queen Martinskapelle) Wł.: Benitz Winfried, Przewodnik: Caputi Roberto
SG 2 (*) Lyager's Xinnie (Zamp Thermodos - Cindie Streithahn) Wł.: Lyager Morten, Przewodnik: Dieterich Lisa
SG 3 Tamara vom Deutschen Adel (Djenges Kahn Sante's Home - Nur Deutschen Adel) Wł.: Schleuter Norbert, Przewodnik: Besancon Lisa-Aileen
SG 4 Quirl von Arlett (Ritmo Arlett - Pisa Tronje) Wł.: van Dorssen Margit, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
SG 5 Livia Precision (Ilbo Holtkämper See - Endrefalva Olivia) Wł.: Eram Philip, Przewodnik: Petzold Sarah
SG 6 Hostess von der Grafenburg (Ost) (Sam Grafenburg (Ost) - Leonie Grafenburg (Ost)) Wł.: Bähr Corinna, Przewodnik: Bähr Tom
SG 7 Hexi vom Bad Wäldle (Taboo Nordteich - Kiwi Bad-Boll) Wł.: Tchorz Miroslav, Przewodnik: Schmidt Julia
SG 8 Gunda von Arjakjo (Dux Cuatro Flores - Amber Arjakjo) Wł.: Eitens Andinus, Przewodnik: Erdmann Carsten
SG 9 (*) Lucy del Finkenwerder (Zar Murnighello - Felis Framato Rolau) Wł.: Nohe Sari, Przewodnik: Wozniack Charline
SG 10 Tinkerbell vom Haus Dexel (Dux Cuatro Flores - Diva Lippesteg) Wł.: Luhmann Norbert & Dexel Gerd, Przewodnik: Rabeneck Laura
SG 11 Peggy von den zwei Steinen (Vegas Haut Mansard - Bonny zwei Steinen) Wł.: Geise Wolfgang, Przewodnik: Döring Julia
SG 12 Porta vom Ritterberg (Ingodds Agassi - Yulie Ritterberg) Wł.: Flücken Hans, Przewodnik: Flücken Bernhard
SG 13 Gucci von Seidenpelz (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus) Wł.: Sander Fred, Przewodnik: Quadt Jessica
SG 14 Grace von der Tannenweide (Accim Unendlichen Geschichte - Peggy Klüttenplatz) Wł.: Peschel Martina, Przewodnik: Peschel Annika
SG 15 Curly von Villa Eule (Nemo Lengernheide - Toga Hause Basters) Wł.: Weber Sigrid, Przewodnik: Jung Tina
G 1 Xena vom gelben Rühl (Rock gelben Rühl - Kimba gelben Rühl) Wł.: Reichert Matthias, Przewodnik: Gruner Annika

PSY - Klasa młodzieży, Sędzia: Hans-Ludger Göke

SG 1 Kratmosens Baroni (Zamp Thermodos - Kratmosens Quina) Wł.: Dieterich Julia, Przewodnik: Dieterich Lisa
SG 2 Cay vom Rheinblick (Yago Rheinblick - Karma Hojsova) Wł.: Hoffmann Regina, Przewodnik: Stanek Kim Naomi
SG 3 Cornell vom Aspenhaus (Victor Zellwaldrand - Wendi Aspenhaus) Wł.: Pokluda Volker, Przewodnik: Kölbel Lisa
SG 4 Natz zur Medbacher Mühle (Cimi Fichtenschlag - Gustia Fichtenschlag) Wł.: Grau Georg, Przewodnik: Grau Sabrina
SG 5 Uno vom Grimberger Schloß (Yerom Haus Salihin - Melina Stauderplatz) Wł.: Rath Roland, Przewodnik: Scheffler Julia
SG 6 Ayk aus Mecklenburg (Markus Status quo - Thekla kleinen Mohr) Wł.: Beckmann Lars, Przewodnik: Beckmann Lars
SG 7 Gauner von der Katze (Dangien Drohnenhof - Ebony Krombach) Wł.: Blum Lena, Przewodnik: Blum Jannick

SUKI - Klasa młodzieży, Sędzia: Johann Mayer

SG 1 Juri vom Schollweiher (Vegas Haut Mansard - Fraya Ulmental) Wł.: Benitz Winfried, Przewodnik: Caputi Roberto
SG 2 Oilily Blue-Iris (Quantum Fiemereck - Gabana Blue-Iris) Wł.: Nelde Sabine, Przewodnik: Nelde Kimberly
SG 3 Scala aus der Brunnenstraße (Vento Hopfenhalle - Nala Holtkämper See) Wł.: Storjohann Martina, Przewodnik: Erdmann Carsten
SG 4 Tosca vom Höchstadter Wehr (Kimbo Höchstadter Wehr - Fanta Höchstadter Wehr) Wł.: Herzing Nadine, Przewodnik: Dornhuber Jane
SG 5 Sarina v. Wilde Nachwuchs (Ferdinand Feetback - Endji Haus Milesevac) Wł.: Simeonov Nikolay, Przewodnik: van Dorssen Margit
SG 6 Una vom Team Zellwaldrand (Tyson Köttersbusch - Xetara Hühnegrab) Wł.: Herms Nancy, Przewodnik: Klüdtke Jennifer
SG 7 Zeta von Rapicar (Nemo Lengernheide - Tosca Rapicar) Wł.: Menzel Mandy, Przewodnik: Weinel Pia
SG 8 Gucci von Ascanius (Yanox Bad-Boll - Ku Haus Arlett) Wł.: Obermaier Angela, Przewodnik: Obermaier Stefani
SG 9 Prija von der Weißenburg (Roy Terrae Lupiae - Jola Weißenburg) Wł.: Weber Mareike, Przewodnik: Rabeneck Maike
SG 10 Sue von der Lackiererei (Erik Elzmündungsraum - Dela Lackiererei) Wł.: Claus Gerald, Przewodnik: Pech Stefanie
SG 11 Unia von Arlett (Pakros Ulmental - Rani Arlett) Wł.: van Dorssen Margit, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
SG 12 Whoopie von der Fangschleuse (Quentin Fangschleuse - Ronda Bahnwald) Wł.: Voß Angelika, Przewodnik: Früchtenicht Friederike
SG 13 Taiga vom Kaditzer Land (Sirio Real Favorita - Zeta Real Favorita) Wł.: Klotzsche Katja, Przewodnik: Mauermann Julia
SG 14 Lyn von der Urbecke (Andrjuscha Noort - Kurina Urbecke) Wł.: Stifter Konrad
SG 15 Sunshine vom Zellwaldrand (Roy Terrae Lupiae - Wappy Zellwaldrand) Wł.: Wiesner Ralf
SG 16 Xiwa vom Haus Bandit (Erik Elzmündungsraum - Ayleen Schmetterholz) Wł.: Jelitto Ingo, Przewodnik: Döring Julia
SG 17 Babsi vom Haus Melmack (Jumbo Zenevredo - Biene Bürgerspital) Wł.: Bauhuber Gabriele, Przewodnik: Bauhuber Katrin
SG 18 Oranja vom Wiedeck (Yukon Bastillie - Dunja Wiedeck) Wł.: Wenzl Heinz-Jürgen, Przewodnik: Stanek Kim Naomi
SG 19 Alice von M & M (Nemo Lengernheide - Klara Sonnenkranz) Wł.: Ritzmann Michael, Przewodnik: Nickel Linda-Sophie

PSY - Klasa młodzików, Sędzia: Hans-Ludger Göke

VV 1 Ferrari vom Agilolfinger (Quenn Löher Weg - Ronja Wittelsbacher Schloß) Wł.: Quoll Lothar, Przewodnik: Obermaier Stefani
VV 2 Xenox vom Frankengold (X-Box Precision - Diva Werderschen) Wł.: Eram Philip, Przewodnik: Petzold Sarah
VV 3 Xen aus Wattenscheid (Vegas Haut Mansard - Buffie Wattenscheid) Wł.: Rath Roland, Przewodnik: Stanek Kim Naomi
VV 4 Vegas vom Zellwaldrand (Tyson Köttersbusch - Vivian Zellwaldrand) Wł.: Wiesner Ralf, Przewodnik: Eikermann Sarah
VV 5 Yoker von der Kräuterwiese (Roy Terrae Lupiae - Piccola Kräuterwiese) Wł.: Külbel Steffi, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
VV 6 Darius von der Burg Hausbrünn (Nemo Lengernheide - Raisa Rapicar) Wł.: Weinel Pia, Przewodnik: Wozniack Charline
VV 7 (*) Baru vom Fürstenbrunn (Bruno Vierhundert Hertz - Wega Almhof) Wł.: Grimm Sylvio, Przewodnik: Grimm Saskia

SUKI - Klasa młodzików, Sędzia: Johann Mayer

VV 1 Sara vom Baruther Land (Negus Holtkämper See - Dixi Frankengold) Wł.: Nohe Sari, Przewodnik: Wozniack Charline
VV 2 Fendi vom Agilolfinger (Quenn Löher Weg - Ronja Wittelsbacher Schloß) Wł.: Quoll Lothar, Przewodnik: Obermaier Stefani
VV 3 Sina vom Rader-Kreuz (Panjo Kirschental - Monja Rader-Kreuz) Wł.: Arnolds Wilfried, Przewodnik: Arnolds Natalie
VV 4 Waika vom Winnloh (Sirio Real Favorita - Inga Winnloh) Wł.: Tepling Anton, Przewodnik: Erdmann Carsten
VV 5 Wendy vom Zellwaldrand (Arex Haus Neoplantum - Madonna Zellwaldrand) Wł.: Wiesner Ralf, Przewodnik: Eikermann Sarah
VV 6 Samantha vom Ritterberg (Panjo Kirschental - Konny Ritterberg) Wł.: Engelmann Gudrun & Engelmann Jens, Przewodnik: Krause Maximilian
VV 7 Cindy vom Urdorf (Jumbo Zenevredo - Marit Urdorf) Wł.: Rothkopf Manuela, Przewodnik: Biomonti Stephanie
VV 8 Enzi von der Grabenhecke (Rocker Bad-Boll - Cipsi Egauperle) Wł.: Schneider Karl, Przewodnik: Zehentmeier Ramona
VV 9 Yucca von der Kräuterwiese (Roy Terrae Lupiae - Piccola Kräuterwiese) Wł.: Kühn Waltraut, Przewodnik: van Dorssen Alexandra
VV 10 Cira vom Haus Pekrahn (Erik Elzmündungsraum - Hagge Westsachsen) Wł.: Swiniarska Aleksandra, Przewodnik: Swiniarska Gabriela

 

« wróć