WYSTAWA OWCZARKÓW w Świerklańcu i sukcesy naszych psów

../rep/photos/thumbs/382101b3d411e307511766cb0a272c3c.jpg
 

 

W sobotę 3 lipca uczestniczyliśmy w pięknej wystawie organizowanej na terenie parku pałacowego w Świerklańcu. Sędziowali dwaj niemieccy sędziowie SV - Lutz Wischalla i Peter Knaul. Urokowi miejsca towarzyszyła też wspaniała sportowa atmosfera. Tym bardziej dla nas radosna, że nasze psy były w ścislej czołówce, zajmując kolejno doskonałe lokaty:

I Miejsce - Klasa baby suczki - nasza ślicznotka HANKA von der Neudenauer Holzsteige (córka KANTO Karl May Hohle) - dała czadu w ruchu. Kolor, temperament i wspaniała anatomia!



Wystawa w Świerklańcu - Hania I m-ce klasa BABY:)

III Miejsce - Klasa baby psy - prawdziwy macho - PHAITER Hexenland (syn OBERA della Valcuvia) - mocny, pięknie wykolorowany i zbudowany "synek" ... Moniki:)

Phaiter Hexenland podczas prezentacji w ruchu.

V Miejsce - Klasa młodzieży suczki - NEBRASCA Hexenland (córka VANOSA van Noort) - bardzo liczna i bardzo mocna stawka suk, wspaniała lokata naszej Nebry.

NEBRASCA Hexenland

Warte podkreślenia, że była też prezentowana jej miotowa siostra NAOMI! Brawo Sławku! Trzymamy kciuki za kolejne występy!:)
 
NAOMI Hexenland - właściciel Sławek Potaś - Gratulujemy!

IV Miejsce - Klasa juniorów psów - WALDI zur Worringer Rheinaue (syn Banderasa du Domaine du Parc)
II Miejsce - Klasa juniorów suk - WITCH zur Worringer Rheinaue (córka Banderasa du Domaine du Parc) - ogromna rodość - mocna i liczna stawka, a Wendi bez swojej przewodniczki Grażyny!!! stąd tym wieksza radość, że podołała stawianym oczekiwaniom. Podziękowania za włożona pracę Grażynko!!! Piękna suczka i piękna prezenatacja na wystawie - dziękujemy Beatko!!!

Jesteśmy bardzo dumni z wyników naszych psów, które pokazały swą klasę:)
Podziękowania dla organizatorów i konkurentów!

ZDJĘCIA NIEBAWEM:)

WYNIKI WYSTAWY

SUKI -Sędzia : Lutz Wischalla (SV)
Klasa Baby

1 wo HANKA von der Neudenauer Holzsteige, O: V KANTO Karl-May Hohle, M: V ULME von der Neudenauer Holzsteige , Hod: Kowalski Robert, Germany, Wł: Leszczyńska Katarzyna
2 wo SANDRA vom Martelsberg, O: Eros vom Haus Portofino, M: Gilla von der Plassenburg, Hod: Martin Edgar, 95326 Kulmbach, Wł: Mukalski Szymon, Kalisz Beata
3 wo KEFFI Artrox, O: KWANTUM vom Klostermoor, M: WALLI Dlha Roven, Hod: Dąbrowski Artur, Wł: Dąbrowski Artur
4 wo WIERA Kalupus, O: Nelson vom Frankengold, M: Ivana Kalupus, Hod: Barjak Magda, Wł: Barjak Magda, Zakrzewski Piotr
5 wo HARBINA z Barciego Kojca , O: Kai von der Luisenstrabe, M: Quini von der Liebeswarte, Hod: Szcześniak Bartłomiej, Wł: Rybak Aleksander
6 wo JULIA Topolowy Zaułek, O: Xion vom Nordteich, M: Klarissa vom Fiemereck, Hod: Dromirecki Piotr, Wł: Dromirecki Piotr
7 wo HEVI z Barciego Kojca, O: Kai von der Luisenstrabe, M: Quini von der Liebeswarte, Hod: Szcześniak Bartłomiej, Wł: Szcześniak Bartłomiej
8 wo CODI z Hetmańskiej Sfory, O: XION v. Nordteich, M: PEDROLA z Hetmańskiej Sfory, Hod: Szewczyk Halina, Wł: Niedzielscy Renata i Piotr
9 wo LUKA Quaesitus, O: ROKO z Polytanu, M: LUANA Woj-Bas, Hod: Gossa Włodzimierz, Wł: Tersa Joanna, Makowski Ireneusz

Klasa Szczeniąt

1 wo UNIQA Padaroko, O: GOSCHA vom Holtkamper See, M: LUTZI Vitaxis, Hod: Sobczak Zbigniew, Wł: Brzezińscy Renata Waldemar
2 wo IZIS Szenberg, O: KARLOS vom Finkenschlag, M: JANA aus Agrigento, Hod: Kowalski Wiktor, Wł: Kowalski Wiktor
3 wo TARA z Domu Żyrków, O: BRAVOS vom Gebenbacher Land, M: ETNA z Jurajskiego Źródła, Hod: Żyrek Józef, Wł: Żyrek Józef
4 wo BEAUTY vom Lupi, O: Peik vom Holtkamper Hof, M: Illie vom Holtkamper Hof, Hod: Schmidt-Kahler Stefanie , Wł: Argus Rainer
5 wo IRA z Żędowic, O: Drug vom Zellwaldrand, M: Maxi ze Skalnego Wzgórza, Hod: Szlapa Andrzej, Wł: Szlapa Andrzej
6 wo NIKE Equus, O: TABOO vom Nordteich, M: MICKI vom Almhof, Hod: Bilińska Aneta, Wł: Bilińska Aneta, Raróg Mateusz
7 wo NEELI Kenola, O: GODALIS TINO, M: BARSELONA VAN NOORT, Hod: Zajączkowski Sebastian, Wł: Zajączkowski Sebastian
8 wo KOBRA Woj-Bas, O: GECK di Casa Nobili, M: HOSSA Woj-Bas, Hod: Pustelnik Wojciech, Wł: Paczała Marta
9 wo ALISHA Śmiłowickie Wilki, O: GIO vom Frankengold, M: FLER Redstar, Hod: Horzela Renata, Wł: Gierczak Katarzyna
10 wo CARINA Kierkis-hof, O: KEY v.Haus Galli, M: TARA z Kojca Holan, Hod: Pazdan Jacek, Wł: Pazdan Jacek, Jakielaszek R.
11 wo OSSINA Dlhá Roveň, O: Lingo vom Schornfelsen, M: Siana Dlhá Roveň, Hod: Majsniar A., Wł: Skoneczny W., Gołębiewski P.
12 wo NIXI ze Skalnego Wzgórza, O: Ober von Bad-Boll, M: Deli ze Skalnego Wzgórza, Hod: Jureczko Gertruda, Wł: Jureczko Gertruda, Surówka Bogusław

Klasa Młodzików

1 bdb BILBA z Leśnego Justynowa, O: VANOS van Noort, M: DONA Skania, Hod: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz, Wł: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz
2 bdb YUKA Skilos, O: VANOS Noort, M: FAGMAR Skilos, Hod: Cichy Artur, Wł: Cichy Artur
3 bdb IRA Marko Carras, O: DRUG vom Zellwaldrand, M: FANTA Redstar, Hod: Wencel Marek, Wł: Wencel Marek
4 bdb ZANA Padaroko, O: LORD Gard Bohemia, M: Ch.Pl. FANTA Bohemia Svratka, Hod: Sobczak Zbigniew, Wł: Brzezińscy Renata Waldemar
5 bdb INES Wierny Druh, O: EXCELO Vitaxis, M: FANTA Wierny Druh, Hod: Kowalska Joanna, Wł: Głowacki Agnieszka i Adam
6 bdb KOFFI Kenola, O: Markus Status Quo, M: Brenda Kenola, Hod: Zajączkowski Sebastian, Wł: Harań Leopold, Zajączkowski Sebastian
7 bdb XIRA Z Drozda Piasków, O: Dollar vom Zellwaldrand, M: Ejsza z Drozda Piasków, Hod: Drozdowski Marek, Wł: Drozdowski Marek
8 bdb JOVI Thunder-Poland FCI, O: TORES Thunder, M: OMI Thunder, Hod: Pazdan Tomasz, Wł: Pazdan Tomasz
9 db DIOR'A Abakus, O: LESKO Abakus, M: NUTA Rodiaz, Hod: Dziuba E.M., Wł: Florek Izabela

Klasa Młodzieży

1 bdb VIVI z Ostrowskiej Sfory, O: ZAMP vom THERMODOS, M: SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY, Hod: Jaśtak Krystian, Wł: Jaśtak Krystian
2 bdb BIRMA Woj-Bas, O: QUEEKS Karanberg, M: FANTA Woj-Bas, Hod: Pustelnik Wojciech, Wł: Kubiak Karolina
3 bdb MONIQUE RedStar, O: ZAMP VOM THERMODOS, M: RIMINI ASARKO LORDANA, Hod: Łodzinski Waldemar, Wł: Łodzinski Waldemar
4 bdb DIANA vom Finkenschlag, O: TYSON vom Kottersbusch, M: Conbhairean LINZI, Hod: Fetten Hans Peter, Wł: Kowalski Wiktor
5 bdb NEBRASCA Hexenland (FCI), O: V VANOS van Noort, Kkl1, SchH3, M: V NACHTIGALL zur Worringer Rheinaaue, SchH1, Kkl1, Hod: Leszczyńska Katarzyna, Wł: Leszczyńska Katarzyna
6 bdb ROXI z Krywlan, O: MARKUS VOM STATUS QUO, M: JETTA Z KRYWLAN, Hod: Gesinowski Ryszard, Wł: Grzywa Mateusz
7 bdb FREDERIKE vom Frankengold: , O: Vegas du Haut Mansard, M: DARLING vom Frankengold, Hod: Goldlust Frank, Wł: Goldlust Frank, Kajak I.
8 bdb NATASZA Brawos Bis PT, O: Horko von Huhnegrab, M: Chasey Mis-Maz, Hod: Falkiewicz Justyna, Wł: Wandzik Katarzyna
9 bdb TOOTSIE Tensor, O: VEGAS du Haut Mansard, M: EFENDI vom Frankengold, Hod: Domańscy Joanna i Adam, Wł: Rokitka Radosław
10 bdb NAOMI Hexenland, O: VANOS van Noort, M: NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue, Hod: Leszczyńska Katarzyna, Wł: Potaś Sławomir
11 bdb ESTI Z Tomickich Lasów, O: YOKER VOM LEITHAWALD, M: ZORA Z TOMICKICH LASÓW, Hod: Rokitka Radosław, Wł: Gąsiorek Wojciech
12 bdb KAJA Dżako, O: Vegas Noort, M: Kastra Dżako, Hod: Żanony Marian, Wł: Żanony Marian
13 bdb BRENDY z Hetmańskiej Sfory, O: ORBIT Rodiaz, M: PEDROLA z Hetmańskiej Sfory, Hod: Szewczyk Halina, Wł: Szewczyk Halina
14 bdb POLLY z Jarskiej Zagrody, O: Horko vom Huhnegrab, M: Aisa Czar Podkowy, Hod: Szybka Jarosław, Wł: Szybka Jarosław
15 bdb AXA Lobos Bonitos, O: Markus vom status quo, M: Uli z Krywlan, Hod: Blukacz Tomasz , Wł: Paluch Tomasz
16 bdb HILLA Artrox, O: Hill vom Altenberger Land, M: Walli Dlha Roven, Hod: Dąbrowski Artur, Wł: Matuszewska Barbara
17 bdb USSI - MA TROP Skand, O: NICO z Mrzygłodu, M: LAWA Szenberg, Hod: Mackiewicz Janusz, Wł: Mackiewicz Janusz
18 bdb CITA Pa-Ku, O: QUEEKS KARANBERG, M: TAII Woj-Bas, Hod: Szczęsny Grzegorz , Wł: Szczęsny Grzegorz, Sobczak Zbigniew
19 bdb COCO-BONGO spod Gichty FCI, O: OTTO von Haus Yu, M: DEBI Wierny Druh, Hod: Głowacki Adam, Wł: Głowacki Agnieszka i Adam
20 bdb CYTRA z Osiedla Poraja, O: AMIR z Osiedla Poraja, M: QENNA Ronson-Land, Hod: Mizera Andrzej, Wł: Mizera Andrzej

Klasa Juniorów

1 bdb DIXI Mavic, O: ESKAN vom Finkenschlag, M: VITA vom Farbenspiel, Hod: Dobrzański Adrian, Wł: Dobrzański Krzysztof
2 bdb WITCH zur Worringer Rheinaue , O: BANDERAS du Domain du Parc, M: XELDA zur Worringer Rheinaue, Hod: Itter Bruno, Wł: Leszczyńska Katarzyna
3 bdb EVEE Pa-Bo-Ma /FCI/, O: INGODDS AGASSI, M: AIMEE Pa-Bo-Ma /FCI/, Hod: Błoński Paweł, Wł: Błoński Paweł
4 bdb VERVA z Drozda Piasków, O: Brek z Drozda Piasków, M: Megi z Drozda Piasków, Hod: Drozdowski Marek, Wł: Drozdowski Marek
5 bdb ROXI Kalupus, O: Markus vom Status Quo, M: Ivana Kalupus, Hod: Barjak Magda, Wł: Barjak Magda,Rolnik Roman
6 bdb CONNI Sotfine, O: TENNO vom Farbenspiel, M: ALEX Skilos, Hod: Góralewicz Tadeusz, Wł: Góralewicz Tadeusz
7 bdb ABRA z Leśnego Justynowa, O: DUX de Cuatro Flores, M: DONA Skania, Hod: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz, Wł: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz
8 bdb LUSSI RedStar IPO1 KKl1, O: INGODDS AGASSI, M: RIMINI ASARKO LORDANA, Hod: Łodzinski Waldemar, Wł: Łodzinski Waldemar
9 bdb KSANDINA Equus, O: MARKUS vom Status Quo, M: FARINA Equus, Hod: Bilińska Aneta, Wł: Bilińska Aneta
10 bdb OKSANA von der Liebeswarte, O: Gio vom Frankengold, M: Quana von der Liebeeswarte, Hod: Prall Jochen, Wł: Swiatek Miroslaw, Piotrowiak Grzegorz
11 bdb EBRA z Flanko, O: GROT od Skałki, M: DINA znad Strumyka, Hod: Komorek Florian, Wł: Kiermaszek Marian
12 bdb NICKI V-Max, O: OTTO von Haus Yu, M: Hana V-Max, Hod: Boratyn Zdzisław, Wł: Filipecka Joanna
13 bdb HERA Hodowla z Koźla, O: INDUS Mis-Maz, M: ANSA Hodowla z Koźla, Hod: Bończyński Stanisław, Wł: Marks Bernard
14 db CASCHA von der Schnuckenweide , O: Clinten vom Holtkamper See, M: Ornella von derSchnuckenweide, Hod: Sigler Konrad, Wł: Argus Rainer

Klasa Otwarta

1 dosk SANDRA Vitaxis, O:VEGAS du HAUT MANSARD, M: Warinka Vitaxis, Hod: Fiala Vitezslav, Wł: Sobczak Zbigniew, Reuter
2 dosk REYA Vitaxis, O: PAKROS d,Ulmental, M: Frea Vitaxis, Hod: Fiala Vitezslav, Wł: Sobczak Zbigniew, Reuter
3 dosk GLORIA Equus PT, O: Sonar Woj-Bas, M: Farina Equus, Hod: Bilińska Aneta, Wł: Czerniawska Agnieszka
4 dosk DEBI Wolf Jar, O: CEDRIC vom Amur, M: HYRA von den kleinen Birke, Hod: Zgorzelski Marek, Wł: Wawrzyniak Antoni
5 dosk XENI Thunder-Poland FCI, O: EIKO vom Haus der Rosen, M: NIKI Kabi, Hod: Pazdan Tomasz, Wł: Pazdan Tomasz
6 dosk UZI Anarex IPO1, O: KAI von der Luisenstrasse, M: YETTE vom dem zwei Steinen, Hod: Stanek Wanda, Wł: Banasiak Robert
7 dosk KUNIZA von Goppy, O: Viktor v. Tollensesstrans, M: Shira aus Famke's Zauberwald, Hod: Apostolov Gregorij (Blugaria), Wł: Tomov Anton.
8 dosk JOVITA od Basiora, O: Champ PL IPO1 Kkl1 Dias aus Wattenscheid, M: Champ Pl Zwyc Pl IPO1 Honey Avax Hof, Hod: Piotrowiak Grzegorz, Wł: Wieczorek Brigitte
9 doskGRACJA Great champ, O: Ursus PA-BO-MA , M: Kreisi PA-BO-MA , Hod: Bombczynski Zdzislaw, Wł: Koza Waldemar
10 bdb WERA z Iglastego Lasku, O: AMATUS Bad-Boll, M: SARA z Iglastego Lasku, Hod: Boba A.i M., Wł: Kłaptocz Kazimierz

Klasa Użytkowa

1 dosk MILLA v. Fichtenschlag Zwinger IPO2 KKl1 CH.Pl, O: Ole v. Fichtenschlag, M: Amanda v. Fichtenschlag, Hod: Ossmann E., Wł: Tiahnybok Agnieszka
2 dosk ETNA z Jurajskiego Źródła IPOV, O: YUKON vom Klostermoor, M: SIDI z Jurajskiego Źródła, Hod: Muchowicz Andrzej, Wł: Żyrek Józef
3 dosk LENA z Krywlan IPO 1 Kkl1, O: Sirio della Real Favorita, M: Uli z Krywlan, Hod: Gesinowski R., Wł: Gesinowski R., Młodzianowski J.
4 dosk IRA De-Marko IPO 1, O: SAXO z Kojca Holan, M: ABI De-Marko, Hod: Marek Dmochowski, Wł: Pałuba Przemek, Dmochowski Marek
5 dosk KATJA Cevaro IPO1 KKl1, O: Drago Equdius, M: Vita Cevaro, Hod: Orawec Milan, Wł: Stawicka Dorota
6 bdb DORIS z Dorzecza Pilicy IPO I, O: CELLO von Haus Yu, M: EWITA z Pilicznego Źródła, Hod: Fijarczyk Dawid, Wł: Miller Monika

Klasa Championów

1 dosk LUTZY Vitaxis Ch.PL, O: Orbit v.Huhnegrabe, M: Champ.Warinka Vitaxis, Hod: Fiala Vitezslav, Wł: Sobczak Zbigniew, Reuter
2 dosk FANTA Bohemia-Svratka Ch. Pl, O: NEWIL van Contra, M: LINDA Rumina Moravia, Hod: Vavrinek Ceslav, Wł: Kudłacki Grzegorz, Reuter-Sobczak Renata

Klasa Weteranów

1 dosk ANSCHY Equus IPO1,KKL1, O: WIM vom Noricum, M: ORKANA z Kojca Coli, Hod: Bilińska Aneta, Wł: Bilińska Aneta
2 dosk HONDA z Winowskiej Doliny, O: Anton Abakus, M: Floryda Winowska Dolina, Hod: Florek Ewa, Wł: Bonczyński Stanisław
 

PSY - Sędzia: Franz-Peter Knaul (SV) 
Klasa Baby

1 wo UNKAS Kalupus, O: Canyon von der Lars-Aue, M: Bista z Mareckiego Stawu, Hod: Barjak Magda, Wł: Barjak Magda,Rolnik Roman
2 wo TORRO od Basiora, O: Joker Eichenplatz, M: Gwen od Basiora, Hod: Piotrowiak Grzegorz, Wł: Nowara Martin
3 wo PHAITER Hexenland, O: Ober della Valcuvia, M: Hina Hexenland, Hod: Leszczyńska Katarzyna, Wł: Szczepaniak Monika.
4 wo QUICK vom Luttersbruch, O: PAER vom Hasenborn, M: LADY vom Luttersbruch, Hod: Gladbach Karl-Heinz, Wł: Gladbach Karl-Heinz, Opozda Jarosław, Suchan Czesław
5 wo JANGO Wierny Druh, O: Visum Tensor, M: Saba z Kanetowca, Hod: Kowalska Joanna, Wł: Ratajczak Zbigniew
6 wo TOTO od Basiora, O: Joker vom Eichenplatz, M: Gwen Od Basiora, Hod: Piotrowiak Grzegorz, Wł: Piotrowski Krzysztof

Klasa Szczeniąt

1 wo NEGUS Kenola, O: GODALIS TINO, M: BARSELONA VAN NOORT, Hod: Zajączkowski Sebastian, Wł: Zajączkowski Sebastian
2 wo JAGUAR Woj-Bas, O: POLLEKE vom Haus Hagendoorn, M: FIGA Woj-Bas, Hod: Pustelnik Wojciech , Wł: Paczała Marta
3 wo NAZIR ze Skalnego Wzgórza, O: OBER VON BAD BOLL, M: DELI ZE SKALNEGO WZGÓRZA, Hod: Jureczko Gertruda, Wł: Krych Paweł
4 wo UROK Padaroko (FCI), O: GOSCHA vom Holtkamper See, M: LUTZI Vitaxis, Hod: Sobczak Zbigniew, Wł: Kaszyca Stefan
5 wo SILAS Tensor, O: FURBO degli Achei, M: EFENDI vom Frankengold, Hod: Domańscy Joanna i Adam, Wł: Rokitka Radosław
6 wo OSKAR Dorplant, O: EJSMOND z T L, M: ARSA Wolf Jar, Hod: Stawicka Dorota, Wł: Stawicka Dorota

Klasa Młodzików

1 bdb LEO Mavic Poland, O: ZAMP vom THERMODOS, M: IKA vom FARBENSPIEL, Hod: Dobrzański Adrian, Wł: Mielnikiewicz Anna
2 bdb BAX z Leśnego Justynowa, O: VANOS van Noort, M: DONA Skania, Hod: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz, Wł: Lisowski Sylwester, Łagoński Tomasz
3 bdb TOGO Aksaris, O: Markus vom Status Quo, M: Boska Greta Elidon, Hod: Kulik Jacek, Wł: Kulik Jacek
4 bdb LUCKY Mavic Poland, O: ZAMP vom THERMODOS, M: IKA vom FARBENSPIEL, Hod: Dobrzański Adrian, Wł: Mielnikiewicz Jarosław
5 bdb VIGOR Igbero, O: VISUM Tensor, M: KASTA Igbero, Hod: Ignaczak Beata, Wł: Kępa Katarzyna
6 db YUKON Skilos AR, O: VANOS Noort, M: FAGMAR Skilos, Hod: Cichy Artur, Wł: Cichy Artur, Pokrywka Bogdan
7 db FREDDY Sotfine, O: ZIKO Mavic, M: ALEX Skilos, Hod: Góralewicz Tadeusz, Wł: Góralewicz Tadeusz

Klasa Młodzieży

1 bdb BORYS Dobrzyków, O: VICTOR vom Zellwaldrand, M: INJA vom Zellwaldrand, Hod: Famuła Bernard, Wł: Famuła Bernard
2 bdb HOBBIT vom Frankengold, O: Jimmy vom Baruther Land, M: Xoxi vom Frankengold, Hod: Frank Goldlust, Wł: Zubek Grzegorz
3 bdb REDER z Krywlan, O: MARKUS vom Status Quo , M: JETTA z Krywlan, Hod: Gesinowski J.& R., Wł: Świetlicka-Rusiłowicz Urszula
4 bdb INDO Kenola, O: KWANTUM VOM KLOSTERMOOR, M: TRACY VOM FRANKENGOLD, Hod: Zajączkowski Sebastian, Wł: Jęć Łukasz
5 bdbDARK Sądeckie Lachy, O: DRUG vom Zellwaldrand, M: Bakai-Bátor QUINNIE, Hod: Woda Andrzej, Wł: Famuła Bernard
6 db SIRIO Śmiłowickie Wilki, O: XAVAIR vom Christinen Brunnen, M: AKRA Weź go Czart, Hod: Horzela Renata, Wł: Karcz Grzegorz
7 db PACCO z Jarskiej Zagrody, O: Horko vom Huhnegrab, M: Aisa Czar Podkowy, Hod: Szybka Jarosław, Wł: Szybka Jarosław

Klasa Juniorów

1 bdb FAX vom Urstromtal , O: VICTOR vom Zellwaldrand, M: CINDY vom Urstromtal, Hod: Heinze Fred, Wł: Makarewicz Krzysztof, Heinze Fred
2 bdb WIRUS z Drozda Piasków, O: Wilson von der Schnuckenweide, M: Cora z Drozda Piasków, Hod: Drozdowski Marek, Wł: Drozdowski Marek
3 bdb XAMBO vom Farbenspiel IPO1 KKl1, O: TYSON von Koettersbuch, M: YASKA vom Farbenspiel, Hod: Wieser Erwin, Wł: Czerniakowski Marek
4 bdb WALDI zur Worringer Rheinaue IPOV, O: BANDERAS du Domain du Parc, M: XELDA zur Worringer Rheinaue, Hod: Itter Bruno, Wł: Leszczyńska Katarzyna, Pałuba Przemek
5 bdb AIKO Bog-Mar, O: IRLO vd Holzheimer Linde, M: Conni Mavic, Hod: Pyda Wojciech, Wł: Pyda Wojciech

Klasa Otwarta

1 dosk ASKO Mavic Poland, O: QUENN vom Loher Weg, M: PATRISIA Mavic, Hod: Dobrzański Krzysztof, Wł: Koziara Grzegorz, Dobrzański Krzysztof
2 dosk QUATTRO vom Fichtenschlag Zwinger IPO1 KKl1, O: CIMI vom Fichtenschlag, M: AGGE vom Fichtenschlag, Hod: Ossman Eweline, Wł: Suchan Czesław
3 dosk ATOS z Domu Nauczyciela PT, O: ERASMUS van Noort, M: EMI z Domu Nauczyciela, Hod: Piotr Grzędzicki, Wł: Frączek Karolina
4 dosk CARLOS Amax, O: ILBO vom Holtkamper See, M: ALEXA z Krzywego, Hod: Potaś Sławomir, Wł: Potaś Sławomir
5 bdb GEYZER Great champ, O: Ursus PA-BO-MA , M: Kreisi Pa-Bo-Ma, Hod: Bombczyński Zdzislaw, Wł: Koza Waldemar

Klasa Użytkowa

1 dosk RIO Mavic Poland IPO1, Mł.Ch, O: FLICK v. HAUS GALLI, M: IKA vom FARBENSPIEL, Hod: Dobrzański Adrian, Wł: Mielnikiewicz Anna
2 dosk HAKER Equus IPO1, Kkl 1 O: Rico vom Altenberger Land, M: Farina Equus, Hod: Bilińska Aneta, Wł: Filipecka Joanna
3 dosk BRUCE von Schlesischer Eiche SchH3,KKl1: , O: Quentin von Karanberg, M: Akira von Schlesischer Eiche, Hod: Kunka Armin, Wł: Kunka Armin, Bilińska Aneta
4 dosk BODO dei Lupi di mare IPO1, KKl2, O: Quadro delle Tamerici Salmastre, M: Milinda vom Bergmannshof, Hod: Frattaroli Roberto, Wł: Drozdowski Marek
5 dosk VITO Artrox IPO1, O: Vegas Du Haut Mansard, M: Ksandi V-Max, Hod: Dąbrowski Artur, Wł: Rybarczyk-Ciupa Aleksandra
6 dosk QUANTAS vom Fichtenschlag IPO1, Kkl 1 O: Odin vom Holtkämper Hof, M: Tiana vom Fichtenschlag, Hod: Ossman M., DEU, Wł: Izsák Zoltán
7 dosk WALLACE aus Wattenscheid IPO2, Kkl 1 O: Vegas du Haut Mansard, M: Scala aus Wattenscheid, Hod: Kober Waldemar jr., Wł: Piotrowiak Grzegorz, Piotrowiak Mateusz
8 dosk MANTO vom Thermodos IPO1, O: JOKER von Alcudia, M: FIBY vom Thermodos, Hod: Woerner Albrecht, Wł: Suchan Czesław
9 dosk TROJ vom Hutberg, Kkl 1 O: DUX de Cuatro Flores, M: NANCY vom Gronachtal, Hod: Schneider Gerhard, Wł: Żyrek Józef

Klasa Weteranów

1 dosk KERRY Robinson Park, O: GILDO von Robinson Park, M: HEIDY z Agiru, Hod: Bardel Jerzy, Wł: Góralewicz Tadeusz


« wróć